Ślub Karoliny i Tomasza odbył się 10.05.2019 r. w przepięknym miejscu na Mazurach o nazwie Jabłoń Lake Resort. Sielankowa atmosfera jak i bliskość natury powoduje, że uwielbiam tam fotografować :).
Momenty wzruszenia, świetna zabawa, piękne miejsce i wspaniali ludzie. Tak było 02.05.2019 r. Mam nadzieję, że udało mi się oddać atmosferę tego dnia i zatrzymać chwile warte zapamiętania.Muzykę zapewnił Cybul - Wedding & Event DJMiejsce imprezy - Dworek Dębówko w Bar
Zapraszam do obejrzenia kilkudziesięciu zdjęć ze ślubu Katarzyny i Krzysztofa. Zaraz po ceremonii wygospodarowaliśmy 15 minut na krótką sesję plenerową przy subtelnym świetle zachodzącego słońca. Przyjęcie weselne odbyło się w Hotelu Elba w Ostrołęce.
Ten piękny słoneczny majowy dzień doskonale współgrał z radosnym charakterem Martyny i Mateusza. Nie zabrakło emocji, dobrej zabawy i kwiatów na łące. 
Humor, dystans, luz, ale także wiele wrażliwości i miłości to mój ulubiony mix. Ola i Kuba oprócz wymienionych cech zadbali także o piękne detale. Ja natomiast z radością mogłem obserwować ten spektakl szczęścia i zapisać w postaci poniższych kadrów. 
Tego dnia wszystko było piękne – Patrycja i Bartłomiej, suknia, cudowny bukiet, przemyślane dekoracje, słoneczna pogoda... Wspaniali ludzie oraz świetna zabawa w ośrodku Wrota Mazur niedaleko Pisza stworzyły niezapomniane wydarzenie, które miałem szczęście fotografować. 
Wesele Pauliny i Andrzeja odbyło się w przepięknym Dworze Kaliszki. Stylowa architektura wraz z rozległym ogrodem stworzyła klimatyczną scenerię. Wiekowe drzewa i odrestaurowany stary dwór powodują, że na kilka godzin odrywamy się od rzeczywistości. 
Jeden z pierwszych moich ulubionych ślubów jakie miałem możliwość fotografować. Sporo „krzywych” kadrów, ale za to duuużo miłości i czułości między Ewą i Krzyśkiem sprawiło, że mimo upływu lat zdjęcia nie starzeją się i chętnie do nich wracam. 
fotograf ślubny Ełk Białystok Olsztyn Gdańsk