Ten piękny słoneczny majowy dzień doskonale współgrał z radosnym charakterem Martyny i Mateusza. Nie zabrakło emocji, dobrej zabawy i kwiatów na łące. 
Humor, dystans, luz, ale także wiele wrażliwości i miłości to mój ulubiony mix. Ola i Kuba oprócz wymienionych cech zadbali także o piękne detale. Ja natomiast z radością mogłem obserwować ten spektakl szczęścia i zapisać w postaci poniższych kadrów. 
Tego dnia wszystko było piękne – Patrycja i Bartłomiej, suknia, cudowny bukiet, przemyślane dekoracje, słoneczna pogoda... Wspaniali ludzie oraz świetna zabawa w ośrodku Wrota Mazur niedaleko Pisza stworzyły niezapomniane wydarzenie, które miałem szczęście fotografować. 
Wesele Pauliny i Andrzeja odbyło się w przepięknym Dworze Kaliszki. Stylowa architektura wraz z rozległym ogrodem stworzyła klimatyczną scenerię. Wiekowe drzewa i odrestaurowany stary dwór powodują, że na kilka godzin odrywamy się od rzeczywistości. 
Jeden z pierwszych moich ulubionych ślubów jakie miałem możliwość fotografować. Sporo „krzywych” kadrów, ale za to duuużo miłości i czułości między Ewą i Krzyśkiem sprawiło, że mimo upływu lat zdjęcia nie starzeją się i chętnie do nich wracam. 
fotograf ślubny Ełk Białystok Olsztyn Gdańsk