Pytania do kamerzysty i fotografa ślubnego

Skąd jesteś?

Mieszkam w okolicy Ełku na Mazurach, ale fotografuję i filmuję wszędzie, niezależnie od miejsca. Odległość nie stanowi problemu.

Czy wykonujesz zarówno filmy jak i zdjęcia ślubne?

Oprócz samej fotografii jak i samego filmu mogę wykonać dla Was również zdjęcia i krótki film jednocześnie. Możliwości techniczne sprzętu z jakiego korzystam pozwalają mi z łatwością przełączać się między trybem filmowania i fotografowania. Wymaga to zwiększonej uwagi i zaangażowania, natomiast moje wieloletnie doświadczenie znacznie mi w tym ułatwia. Uwielbiam to robić i uważam, że historia z Waszego ślubu nabierze jeszcze większej głębi.

Jak pracujesz podczas ślubu?

Zachowuję się jak gość weselny z aparatem. Większość osób pomyśli, że jesteśmy znajomymi i nie będzie czuła się nieswojo. Zdjęcia i film wykonuję subtelnie i z wyczuciem. Absolutnie nie dominuję swoją obecnością, natomiast chętnie porozmawiam i wysłucham.

Jak długo jesteś z nami w dniu ślubu?

Zazwyczaj w dniu ślubu filmuję i fotografuję Was około 12 godzin. Jestem z Wami od przygotowań przez ceremonię ślubną aż po przyjęcie weselne, maksymalnie do godziny 01:00.

Jaki jest styl twoich filmów i fotografii?

Jest to mieszanka stylu naturalnego i dokumentalnego uzupełnionego o moją wrażliwość i poczucie estetyki. Preferuję niepozowane kadry z ciekawym światłem i kolorami. Lubię wieloplanowe kompozycje jak i proste ujęcia ukazujące emocje.

Co dostaniemy na koniec?

Otrzymujecie ode mnie piękną pamiątkę z Waszego wyjątkowego dnia. Zawsze przedkładam jakość filmu i fotografii nad ilość. Dbam o spójność historii i przyjemność z oglądania. Film oraz zdjęcia są w postaci cyfrowej na pendrivie.

Czy możemy zmodyfikować ofertę?

Tak, jest taka możliwość. Jestem otwarty na Wasze propozycje i pomysły.

Jak możemy zarezerwować termin?

Możecie do mnie zadzwonić, napisać maila lub skontaktować się poprzez media społecznościowe. Jeśli termin, który Was interesuje mam wolny i chcecie, bym był z Wami podczas Waszego ślubnego dnia, to umawiamy się na podpisanie umowy i wpłatę zaliczki. Możemy zrobić to drogą elektroniczną bądź na wspólnym spotkaniu przy kawie.

Czy współpracujesz z innymi osobami?

Jako fotograf i kamerzysta ślubny spotykam na swojej drodze wiele osób z branży ślubnej. Dzięki temu jestem w stanie polecić innych usługodawców dopasowanych do Waszego charakteru czy potrzeb.