„Mistrzostwo w każdym możliwym aspekcie! Zdjęcia są niesamowite. Jesteśmy zachwyceni dbałością o najmniejsze szczegóły. Wspaniała atmosfera współpracy, pełen profesjonalizm, można liczyć na cenne porady. Świetny kontakt. Dziękujemy za cudowną pamiątkę i bez wahania polecamy!”.

— Kamila i Cezary


„Serdecznie polecamy, z całego serca oraz z czystym sumieniem. Zdjęcia wykonane z jednej strony profesjonalnie, z drugiej natomiast, każde jest naturalne, żadnego pozowania, czy sztuczności. Niesamowite wyczucie chwili, łapanie odpowiedniego momentu, zamykanie tych specyficznych emocji towarzyszących w takim dniu, jakim jest ślub, w kadrze. Cała Rodzina jest zachwycona, nikt nie czuł narzucającej się obecności, a każdy ma indywidualne, własne, ujęcie. Zdjęcia można oglądać w kółko i na okrągło, za każdym razem znajdując coś co przyciąga oko i powoduje uśmiech na twarzy. Co do kontaktu – miło, sprawnie i sympatycznie, acz profesjonalnie. Zwieńczeniem wspaniale wykonanej usługi była przesyłka ze zdjęciami – pięknie zapakowane, nawiązujące do stylu wesela, jakie mieliśmy, z pendrive’m ze słodkim grawerem. Cudowne”.

— Katarzyna i Adrian


„Łukasz jest bardzo zdolnym fotografem. Ma niespotykane wyczucie momentu i kadru. Jego prace są niezwykle naturalne, estetyczne i szczere. Dzięki Łukaszowi mamy piękną pamiątkę”.

— Katarzyna i Krzysztof


„Pełen profesjonalizm, świetne oko, bezproblemowa współpraca, super jakość zdjęć i oprawa, do tego terminowość i elastyczność. Zdecydowaliśmy się na sesję ślubną za granicą i jesteśmy zachwyceni jak i współpracą tak i zdjęciami! Polecam wszystkim, którzy marzą o niesamowicie złapanych momentach oraz zapierających dech w piersi zdjęciach. Fotograf kompletny!”.

— Ewelina i Marek


„Fotograf na ślub? Pierwsza i jedyna myśl – Łukasz. Od samego początku czuliśmy, że nie będziemy żałować i tak właśnie było. Jesteśmy zachwyceni! To był idealny wybór. W ramach współpracy z Łukaszem nie dostaliśmy po prostu zdjęć, a emocje zamknięte w albumie. Magicznie zatrzymał czas, zachowując dla nas ten cudowny dzień na zawsze. Dziś, kolejny raz wracając do ślubnych zdjęć, możemy stwierdzić, że jesteśmy uzależnieni od ich oglądania. (Ale to chyba dobre uzależnienie). Gorąco polecamy! Jeszcze raz dziękujemy”.

— Martyna i Damian


„Mistrz w swoim fachu. Piękne zdjęcia, rewelacyjnie uchwycone momenty, możemy oglądać bez końca. Świetny kontakt z klientem – bezdyskusyjnie warto”.

— Karolina i Łukasz


„Ciężko opisać wdzięczność za nieocenioną pracę Łukasza, jego wrażliwość i oko w wychwytywaniu kadrów. Sztuką jest oddać atmosferę wesela przy użyciu tylko jednego zmysłu, 'spłaszczając’ tyle emocji do zdjęcia w 2D. Łukasz cudownie uchwycił atmosferę przygotowań, ceremonii i wesela. Jestem zauroczona jego pracami. Poza czysto emocjonalnymi odczuciami z Łukaszem jest świetny kontakt, zdjęcia dostaliśmy ekspresowo, ale każdy detal jest tak dopracowany, że to aż niewiarygodne. Bardzo subtelnie zapakowane, zdjęcia papierowe, pendrive z grawerem (kosmicznie piękny)… Wszystko wysmakowane i nieprzerysowane”.

— Martyna i Mateusz


„Łukasz to super profesjonalista z niesztampowym podejściem do zdjęć ślubnych. Zależało nam na swego rodzaju reportażu z tego najważniejszego dnia. Obiektyw Łukasza uchwycił momenty naturalne, piękne i dzięki temu niezapomniane. Niemalże każde ze zdjęć jakie otrzymaliśmy po naszym ślubie i weselu stanowiło swego rodzaju niepowtarzalną historię – ilustracje chwil wyrażały znacznie więcej niż jakiekolwiek nagranie wideo. Polecamy zapoznać się z foto dokonaniami Łukasza na jego stronie internetowej”.

— Marta i Mateusz


„Najwspanialsza pamiątka z naszego dnia. Współpraca z Łukaszem to czysta przyjemność. Już od załatwiania części formalnej spotkaliśmy się z niesamowitą uprzejmością i zrozumieniem. Zdjęcia oddają tak wiele emocji, tyle pięknych chwil. Nie spodziewałam się aż tak „żywych”, przemyślanych i wspaniałych zdjęć. Z pewnością przy najbliższej okazji ponownie skorzystamy z usług! WIELKIE DZIĘKI”.

— Olga i Piotr


„Profil Łukasza znaleźliśmy na jednym z weselnych portali internetowych. Wcześniej o nim nie słyszeliśmy, ale patrząc na jego prace, był jednym z nielicznych fotografów, który idealnie wpisywał się w nasz gust. Zależało nam na kimś niszowym, na naturalnych zdjęciach ukazujących emocje, na radosnych kadrach w jasnych kolorach. I właśnie takie mieliśmy odczucie patrząc na prace Łukasza. Do tego stopnia, że gdy okazało się, że wybrany przez nas termin jest zajęty, postanowiliśmy przełożyć ślub o dzień, aby tylko Łukasz mógł nam towarzyszyć. I to była najlepsza decyzja, której ani chwili nie żałowaliśmy! Łukasz jest bardzo sympatyczny i wesoły, ale przede wszystkim to pełen profesjonalista. W dniu ślubu był praktycznie niewidoczny, dzięki czemu ani my, ani goście nie czuliśmy skrępowania. Sesja poślubna również była bardzo naturalna, za sprawą Łukasza stres szybko wyparował, byliśmy po prostu sobą. Efekt przeszedł nasze oczekiwania, do dzisiaj zachwycamy się każdym zdjęciem. Dodatkowo Łukasz zmontował filmik, który jest skrótem ze ślubu, wesela i sesji poślubnej. Coś niesamowitego, wspaniała pamiątka! Oglądaliśmy go już wiele razy, a ja nadal się wzruszam. Brak mi słów, by podziękować Łukaszowi za te wszystkie uchwycone emocje. Zdecydowanie jest to najlepszy wybór na fotografa ślubnego i nie tylko! Jestem pewna, że się jeszcze spotkamy. Z całego serca polecamy”.

— Magdalena i Tomasz


„Łukasz to bardzo zdolny i miły fotograf. Jego zdjęcia są piękne i pełne emocji. Jesteśmy z mężem mega zadowoleni, szczerze polecamy”.

— Agnieszka i Bartłomiej


„Nie moglibyśmy wymarzyć sobie wspanialszej pamiątki ze ślubu i wesela niż fotografie Łukasza. Piękna relacja z najważniejszego dla nas dnia! Wspaniale uchwycone emocje i momenty oraz bardzo profesjonalne podejście. Serdecznie polecamy i bardzo dziękujemy”.

— Paulina i Ricardo


„Powiedzieć, że Łukasz robi piękne zdjęcia to nie powiedzieć nic. Długo zajęło nam wyrazić w słowach opinie o otrzymanych zdjęciach. Zapierają one dech w piersiach, przenoszą one nas do wspomnień, które nie do końca pamiętamy z dnia ślubu a dzięki zdjęciom możemy je sobie przypomnieć. Zdjęcia wykonane przez Łukasza są niesamowite, klimatyczne i jedyne w swoim rodzaju. Bardzo cieszy nas fakt, ze mogliśmy Cię poznać oraz, ze to właśnie Ty uwieczniłeś nasz najpiękniejszy dzień w życiu. Życzymy samych sukcesów!”.

— Sylwia i Bartek


„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć i usług Łukasza. Zdjęcia przepiękne, naturalne, wyrażające mnóstwo emocji. Ujęte na nich wszystkie fajne momenty. Sesja plenerowa – wow. Łukasz zna piękne miejsca, w które nas zabrał”.

— Beata i Michał